SAGE gwarancja

 

W skład naszej oferty wchodzi roczny abonament na uaktualnienia - Sage Gwarancja, który zapewnia użytkownikom Systemu Symfonia i Symfonia ERP bezpieczeństwo prawno-podatkowe i stałe koszty niezależne od liczby uaktualnień w ciągu roku.

Plany rozwoju aplikacji tworzących Systemy Symfonia uwzględniają co najmniej jedno płatne uaktualnienie każdego z programów. Jest to wynik zmian otoczenia gospodarczego oraz rosnących oczekiwań Klientów i dynamicznego rozwoju możliwości rozwiązań informatycznych.

W ramach Sage Gwarancja gwarantujemy bieżące, systematyczne dostarczanie wszelkich zmian w programach, zawierających obowiązujące przepisy i nowe funkcjonalności.

Sage Gwarancja to:

  • Wysoki poziom bezpieczeństwa prawno-podatkowego wiedzę o zmianach w przepisach otrzymujesz wraz z uaktualnieniem)
  • Gwarancja rozwoju i aktualności posiadanego programu obsługa nowych lub zmienionych przepisów, nowe funkcjonalności itp.)
  • Znany, stały koszt utrzymania aplikacji (bez względu na ilość i zakres uaktualnień)
  • Oszczędność Twojego czasu (uaktualnienia dostarcza producent lub dystrybutor)

Istotną przewagą Sage Gwarancja nad modelem pojedynczych uaktualnień jest jednorazowa, z góry ustalona cena, co pozwala na precyzyjnie zaplanowanie wydatków, jakie firma będzie musiała ponieść na oprogramowanie. Praca z aktualnymi wersjami programów daje użytkownikom poczucie bezpieczeństwa, wynikające ze zgodności z obowiązującymi przepisami. Sage na bieżąco dostarczy użytkownikom Sage Gwarancja zmiany w programach, zarówno prawne, jak te i dotyczące technicznych usprawnień i nowych funkcjonalności.

Przypominamy, że oferta na zakup Sage Gwarancja dotyczy tylko aktualnych wersji programów tzn. w momencie pojawienia się na rynku nowej wersji danego programu.