SAGE


Systemy zarządzania księgowością, kadrami i płacami oraz sprzedażą

Sage jest liderem na rynku zintegrowanych systemów zarządzania księgowością, obszarem kadrowo-płacowym i sprzedażowym, dzięki którym przedsiębiorcy z całego świata mogą realizować swoje ambicje biznesowe.

Streamsoft


Producent systemów ERP

System ERP to rozwiązanie, które służy do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Zestaw modułów obejmujących poszczególne obszary firmy – produkcja, handel, logistyka, magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, marketing itd.) opartych na jednej wspólnej bazie danych. Taka budowa sprawia, że system ERP sprawdza się w gromadzeniu danych, porządkowaniu i integracji wszystkich obszarów funkcjonowania firmy.

ABC DATA


Czołowy dystrybutor sprzętu IT, RTV, AGD i oprogramowania w Europie Środkowo-Wschodniej, obecny na rynku od 25 lat

Jeden z największych dystrybutorów sprzętu IT z którym współpracujemy od wielu lat. Firma ABC DATA zapewnia pełną dostępność sprzętu komputerowego dla naszych klientów oraz wsparcie w zakresie doboru i późniejszego serwisu zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego.

Saldeo


SaldeoSMART - innowacyjny program dla biur rachunkowych i firm

Brainshare - producent SaldeoSMART. Jest to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów. To także narzędzie dla przedsiębiorców do komunikacji z księgowością, wystawiania faktur i kontroli płatności.
Dzięki SaldeoSMART zyskujesz czas, eliminujesz błędy, poprawiasz jakość pracy księgowego.