fbpx

Polityka prywatności

Strona Główna

O nas

Zapewniamy kompleksowe wsparcie informatyczne w obszarze rachunkowości oraz finansów, jak również w obsłudze procesów zarządzania przedsiębiorstwem. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne programy dla firm – od oprogramowania Sage, RAKS i StreamSOFT po aplikację SaldeoSMART, czy nasze autorskie rozwiązania branżowe.

Szeroki wybór rozwiązań

Wdrażane przez nas oprogramowanie dla firm Sage, RAKS i StreamSOFT to m.in. program do faktur, Symfonia ERP, czy system Start Mała Księgowość, czy ERP linii Symfonia, jak również modułowe rozwiązania do optymalizacji procesów zarządzania produkcją oraz całym przedsiębiorstwem. Łatwo integrowalna aplikacja SaldeoSMART stanowi doskonałe uzupełnienie proponowanego przez nas systemu Symfonia Finanse i Księgowość, czy innych narzędzi do fakturowania i prowadzenia rachunkowości tego producenta.

Profesjonalne wsparcie i serwis

Wszystkim użytkownikom platformy SaldeoSMART oraz wdrożonego przez nas oprogramowania dla firm StreamSOFT, RAKS, jak i Sage, zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w nagłych przypadkach. Użytkownicy programów do faktur oraz systemów Symfonia ERP, czy Start Mała Księgowość mogą liczyć na opiekę dedykowanych im konsultantów. Nasze wsparcie doceniło już wielu przedsiębiorców z Warszawy i innych miast Polski.

 

Oprogramowanie Sage

Małym i średnim firmom zainteresowanym kompleksowymi rozwiązaniami dla biznesu polecamy oprogramowanie Sage – warszawskiego producenta takich narzędzi jak Symfonia ERP, program do faktur Symfonia Handel, czy system Start Mała Księgowość lub E-Box.

wiecej

Oprogramowanie RAKS

Producentom, jak i firmom handlowo-usługowym szukającym rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem, proponujemy oprogramowanie RAKS. Jest to wielomodułowy pakiet oparty na darmowej bazie danych SQL.

wiecej

 

Oprogramowanie StreamSOFT

Obsługę procesów produkcyjnych pomoże Państwu zoptymalizować oprogramowanie StreamSOFT. Systemy ERP tej firmy to wielomodułowe rozwiązania pozwalające dopasować je do profilu i aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

wiecej

Platforma SaldeoSMART

Do archiwizacji dokumentów – papierowych, jak i wygenerowanych elektronicznie polecamy aplikację internetową SaldeoSMART. Zastosowanie mechanizmów OCR zapewnia skuteczny odczyt różnych danych i innych informacji z faktur.

wiecej

 

Aktualności

{cms_module module="news" number="7" moretext="czytaj więcej" category="Aktualności"}